infoliniaINFOLINIA: 801 011 550
Siedziba fabryki: 84-242 Luzino, Kębłowo, ul. Wiejska 3

  sklep uszczelki
Jesteœ tutaj: strona Główna okna Nowość w ofercie - aluminiowe drzwi nakład...
PROMOCJA! Zapłać z góry a powiększymy
Twój rabat o dodatkowe3% !!!

News

newsNowość w ofercie - aluminiowe drzwi nakładkowe aluprof
NaklChcielibyśmy przedstawić Państwu nowy wyrób naszej firmy jakim są drzwi nakładkowe. Poniżej krótki opis nowego produktu.

Drzwi wejściowe, zwane również panelowymi, stanowią jeden z ważniejszych elementów naszego domu. Ochrona domu przed zimnem, deszczem czy włamywaczami to tylko niektóre ich funkcje. Dzięki drzwiom możemy także odgrodzić się od hałasów z ulicy. Jak jednak wybrać te, które spełnią nasze oczekiwania i będą służyły nam przez lata?

Kwestią, na którą należy zwrócić uwagę zanim kupimy drzwi, jest współczynnik przenikania ciepła. Im jego wartość jest niższa, tym więcej ciepła zostanie w naszym domu.W ofercie firmy Aluprof dostępne są Drzwi Panelowe o współczynniku UD na poziomie 0,61 W/(m2K).

Wybierając drzwi do domu warto również zwrócić uwagę na ich wodoszczelność. Od niej zależy bowiem czy w przypadku silnej wichury i ulewnego deszczu do wnętrza nie dostanie się woda. Klasy wodoszczelności zostały uszeregowane w skali od 1A do 9A. Oczywiście im jest ona wyższa, tym lepiej drzwi chronią nasz dom. Aluprof oferuje drzwi panelowe w klasie 6A.

Dodał: admin, 28 listopada 2014, godzina 15:21okna czytaj więcej