infoliniaINFOLINIA: 801 011 550
Siedziba fabryki: 84-242 Luzino, Kębłowo, ul. Wiejska 3

  sklep uszczelki
Jesteś tutaj: strona główna okna Docieplanie budynków Warszawa -
PROMOCJA! Zapłać z góry a powiększymy
Twój rabat o dodatkowe3% !!!

Docieplanie budynków Warszawa

Firma nasza poza produkcją okien zajmuje się także wykonywaniem elewacji - ocieplaniem budynków, oraz tynkowaniem.

Oszczędź sobie zamieszania oraz bałaganu na budowie na budowie jak i we własnych papierach, czasu potrzebnego do załatwienia wszystkiego, zlecając okna oraz tynki unikniesz przerwy czasowej między wykonaniem okien a ociepleniem budynków, wszystko zostanie wykonane w odpowiedniej kolejności oraz bez przerwy technologicznej co zapewni najbardziej optymalne warunki wykonania.

Zamawiając okna oraz wykonanie elewacji w firmie Chwil otrzymasz od nas specjalny podwyższony rabat na okna oraz samą elewacje - Pamiętaj że tylko składając duże zamówienia otrzymujesz najwyższe rabaty, nie jak w przypadku składania kilku małych zamówień w różnych firmach. Zadzwoń do nas i zapytaj się jaki uzyskasz rabat, gwarantujemy najniższe ceny!

Przykładowa technologia wykonania ocieplenia elewacji wraz z tynkiem:

- zaprawa klejowa
- styropian EPS 70
- kołki KOELNER KI-160
- zaprawa do zatapiania siatki
- siatka elewacyjna
- tynk podkładowy
- tynk akrylowy baranek 1,5mm

Cena z robocizną: tylko 79,99zł brutto!

Jako producent okien z ponad 16 letnią tradycją dajemy gwarancję braku mostków termicznych dzięki optymalnemu ułożeniu docieplenia względem okien oraz parapetów, idealnie uszczelniając tym samym najważniejsze punkty newralgiczne budynku, którymi zimą uciekają Twoje pieniądze! Gwarancja w wypadku zamówienia w naszej firmie kompletu - okien, parapetów oraz elewacji.