infoliniaINFOLINIA: 801 011 550
Siedziba fabryki: 84-242 Luzino, Kębłowo, ul. Wiejska 3

  sklep uszczelki
Jesteś tutaj: strona Główna okna Docieplanie budynków Warszawa -
PROMOCJA! Zapłać z góry a powiększymy
Twój rabat o dodatkowe3% !!!

Docieplanie budynków Warszawa

Firma nasza poza produkcj± okien zajmuje się także wykonywaniem elewacji - ocieplaniem budynków, oraz tynkowaniem.

OszczędĽ sobie zamieszania oraz bałaganu na budowie na budowie jak i we własnych papierach, czasu potrzebnego do załatwienia wszystkiego, zlecaj±c okna oraz tynki unikniesz przerwy czasowej między wykonaniem okien a ociepleniem budynków, wszystko zostanie wykonane w odpowiedniej kolejno¶ci oraz bez przerwy technologicznej co zapewni najbardziej optymalne warunki wykonania.

Zamawiaj±c okna oraz wykonanie elewacji w firmie Chwil otrzymasz od nas specjalny podwyższony rabat na okna oraz sam± elewacje - Pamiętaj że tylko składaj±c duże zamówienia otrzymujesz najwyższe rabaty, nie jak w przypadku składania kilku małych zamówień w różnych firmach. Zadzwoń do nas i zapytaj się jaki uzyskasz rabat, gwarantujemy najniższe ceny!

Przykładowa technologia wykonania ocieplenia elewacji wraz z tynkiem:

- zaprawa klejowa
- styropian EPS 70
- kołki KOELNER KI-160
- zaprawa do zatapiania siatki
- siatka elewacyjna
- tynk podkładowy
- tynk akrylowy baranek 1,5mm

Cena z robocizn±: tylko 79,99zł brutto!

Jako producent okien z ponad 16 letni± tradycj± dajemy gwarancję braku mostków termicznych dzięki optymalnemu ułożeniu docieplenia względem okien oraz parapetów, idealnie uszczelniaj±c tym samym najważniejsze punkty newralgiczne budynku, którymi zim± uciekaj± Twoje pieni±dze! Gwarancja w wypadku zamówienia w naszej firmie kompletu - okien, parapetów oraz elewacji.