infoliniaINFOLINIA: 801 011 550
Siedziba fabryki: 84-242 Luzino, Kębłowo, ul. Wiejska 3

  sklep uszczelki
Jesteœ tutaj: strona Główna okna Parapety -
PROMOCJA! Zapłać z góry a powiększymy
Twój rabat o dodatkowe3% !!!

Parapety

PARAPETY WEWNĘTRZNE:

PCV - Parapety wewnętrzne wykonane są z wielokomorowego tworzywa sztucznego, co zapobiega wszelkim zaciekom, przedostawaniu sie wody itp. co za tym idzie - brak możliwości odkształcenia, czy przebarwienia. Należy pamiętać że parapet to eleganckie wykonczenie okna, i na tyle eleganckie na ile łatwe w pielęgnacji. Nasze parapety nie przywierają brudu, ani kurzu, a czyszczenie ich to czysta przyjemność. Kolory to biały, szary marmurek oraz wszystkie kolory okien drewnopodobnych veka.

Kolory Parapetów PCV:KONGLOMERAT MARMUROWY - Konglomerat to produkt przemysłowy będący połączeniem 95% kamienia naturalnego (łamanego) i 5% żywicy poliestrowej jako łącznika o doskonałych właściwościach fizyczno mechanicznych.
Dzięki temu połączeniu produkt końcowy posiada parametry podobne, a często przewyższające kamień naturalny wchodzący w jego skład.
Najważniejsze zalety to:
- wysoka wytrzymałość na ścieranie i uderzenie,
- jednolitość barwy, która pozwala na zastosowanie na dużych powierzchniach,
- ciężar, niższy w porównaniu z kamieniem naturalnym
::WZORY KONGLOMERATÓW

PARAPETY ZEWNĘTRZNE:

Blacha - parapety zewnętrzne to czysta wytrzymałość - tak w skrócie można je nazwać. Wykonane są z blachy ocynkowanej o grubości 0,75mm, która przystosowana jest do wszelkiego rodzaju warunków atmosferycznych, od najbardziej upalnych po takie które przyprawiają nas o zgrzyt zębów. Odporność na najwyższe aplitudy temperatur to także brak możliwości odkształcania się oraz stała pozycja w futrynie parapetu.