infoliniaINFOLINIA: 801 011 550
Siedziba fabryki: 84-242 Luzino, Kębłowo, ul. Wiejska 3

  sklep uszczelki
Jesteœ tutaj: strona Główna okna Chwil str: 7
PROMOCJA! Zapłać z góry a powiększymy
Twój rabat o dodatkowe3% !!!

Aktualności

newsSuper Ciepłe Okna Thermoline

Do naszej oferty dołączamy super ciepłe okna Thermoline do domów energooszczędnych wypoasażone w szybę dwukomorową o współczynniku U=0,6W/m2*K. O szczegóły prosimy pytać w naszych oddziałach handlowych.Okna PCV ciepłe
Dodał: admin, 20 kwiecień 2010, godzina 17:32okna czytaj więcej
newsPilkington Profilit
Images: profilit_7.jpgOferta naszej firmy wzbogacona została o nowy system firmy Pilkington. System opiera się na szkle profilowanym w kształcie ceownika. Szczególne zastosowanie ma tam, gdzie ważna jest wytrzymałość, oraz przepuszczalność światła słonecznego. Pilkington Profilit daje nowe możliwości architektom któzi chcą aby wnętrza były jasne, niebanalne oraz jednocześnie zachowywały prywatność.
Dodał: admin, 31 lipiec 2009, godzina 17:04okna czytaj więcej
newsNowości w firmie Chwil

news: nt85wood.jpgW ostanim czasie nasza firma wprowadziła sporo nowości w swojej ofercie. Do najważniejszych należą: Super ciepły system pcv Alphaline 6 komorowy o głębokości zabudowy 90mm, z wkładkami termicznymi z poliuretanu dzięki którym osiąga całe okno współczynnik U nawet 0.6W/m2*K. Standardowo do takiego zestawu dodajemy zestaw 3 szybowy wypełniony argonem. Kolejną nowością jest super ekskluzywny system aluminiowo drewniany NT85 Wood o głębokości zabudowy min 85mm. System jest tym bardziej atrakcyjny ponieważ nie jest to zwykły system drewniano-aluminiowy. Cały szkielet okna w tym przypadku opiera się na konstrukcji aluminiowej a nie drewnianej, co zapewnia że nie ma możliwości wypaczenia się takiego okna. Po wewnętrznejej stronie doczepiane są specjalne nakładki drewniane o bardzo orginalnym wyglądzie. Nawet w wypadku wypaczenia drewna po kilkudziesięciu latach nie trzeba wymieniać całego okna a jedynie specjalne nakładki.

Dodał: admin, 23 luty 2009, godzina 21:13okna czytaj więcej