infoliniaINFOLINIA: 801 011 550
Siedziba fabryki: 84-242 Luzino, Kębłowo, ul. Wiejska 3

  sklep uszczelki
Jesteś tutaj: strona główna okna Chwil str: 2
PROMOCJA! Zapłać z góry a powiększymy
Twój rabat o dodatkowe3% !!!

Aktualności

newsPromocja na okna i drzwi - Eko Sun 70 i 90 - Teraz dajemy więcej w tej samej cenie!
PromocjeW czasie trwania promocji – do 31 maja 2013 r., firma „Chwil” oferuje okna i drzwi z Eko Sun lepiej wyposażone i skonfigurowane w standardowej cenie, bez dodatkowych dopłat. Produkty Eko Sun 70 proponujemy w promocji 6 za 5, a Eko Sun 90 wyposażymy dodatkowo w trzecią środkową uszczelkę oraz specjalną niskoemisyjną szybę 0,5 W/(m2 * K).
Dodał: admin, 10 maj 2013, godzina 14:41okna czytaj więcej
newsOferta specjalna na kolory niestandardowe
KoloryJest nam niezmiernie miło poinformować, iż do końca maja wszystkie kolory niestandardowe w oknach na profilu Aluplast (dowolny model) będą oferowane przez nas w tej samej cenie. Jest to 24 dodatkowych kolorów w porównaniu z 7 kolorami standardowymi.

Więcej informacji w dalszej części newsa.
Dodał: admin, 20 kwiecień 2013, godzina 15:52okna czytaj więcej
newsNależymy do zrzeszenia montażystów już od roku!
Zrzeszenie montażystówJest nam niezmiernie miło poinformować, że minął już rok od czasu kiedy przynależymy i jesteśmy polecani przez zrzeszenie montażystów stolarki jako firma profesjonalna w swoim fachu. Jesteśmy jedną z pierwszych firm które stały się członkami zrzeszenia. W ramach współpracy ze zrzeszeniem, nie tylko jesteśmy polecani jako wiarygodny wykonawca, lecz także dzielimy się swoją wiedzą na łamach kwartalnika który wydawany jest przez zrzeszenie. Artykuły które publikujemy na naszym blogu już kilkukrotnie ukazały się na łamach wspomnianego czasopisma.

W dalszej części newsa nasz certyfikat członkostwa.
Dodał: admin, 10 kwiecień 2013, godzina 10:30okna czytaj więcej