infoliniaINFOLINIA: 801 011 550
Siedziba fabryki: 84-242 Luzino, Kębłowo, ul. Wiejska 3

  sklep uszczelki
Jesteś tutaj: strona główna okna Chwil str: 3
PROMOCJA! Zapłać z góry a powiększymy
Twój rabat o dodatkowe3% !!!

Aktualności

newsWesołego Jajka!
Firma Chwil składa wszystkim pracownikom oraz naszym Klientom serdeczne życzenia z okazji świąt Wielkiej Nocy aby był to czas spokojny, ciepły i serdeczny.
Dodał: admin, 29 marzec 2013, godzina 20:29okna czytaj więcej
newsPromocje - ciąg dalszy
Jak widać z końcem zimy nasza firma nie poprzestaje na promocjach. Oprócz znakomitych cen na tzw. ciepły montaż, dzisiaj chcielibyśmy Państwu zaproponować nowe okna 6 komorowe Ekosun 70.

ekosun 70Jest to prawdopodobnie najlepsza oferta tego typu w Warszawie.

Oprócz powyższej promocji, posiadamy jeszcze kilka. Jedną z nich jest wspomniana wcześniej promocja na ciepły montaż. Polecamy zwłaszcza taki montaż wykonany w warstwie docieplenia. Jest on w znakomitej cenie i zapewnia zadowolenie w fazie użytkowania budynku, ze względu na właściwy przebieg izoterm.

Nową ofertą którą właśnie chcemy Państwu przedstawić jest promocja na profil Ekosun 90. W tej chwili proponujemy Państwu aż 30% rabatu na ten profil. Jest to system ośmiokomorowy o głębokości ramy 90mm i skrzydła 101mm. Jest to najlepszy znany nam wynik na rynku okiennym. Dlatego wybrednym użytkownikom proponujemy zwłaszcza ten profil wraz z wymieniona usługą ciepłego montażu.
Dodał: admin, 23 marzec 2013, godzina 00:31okna czytaj więcej
newsSpecjalna oferta na montaż okien w warstwie docieplenia
Chcielibyśmy zaprezentować Państwu ofertę na energooszczędny montaż. Już blisko 50% montaży które wykonujemy to technologia takzwanego montażu "warstwowego" z użyciem specjalnych folii okiennych z tego też względu chcielibyśmy skłonić Państwa doskonałą ofertą na wykonywanie właśnie takiego typu nowoczesnych technik montażu okien o których zaletach długo by pisać.

Dokładnie atuty takich rozwiązań można przeczytać w poniższym artykule:

MONTAŻ OKIEN W OCIEPLENIU

Montaże można podzielić na kilka grup:
1. Montaż standardowy - na kotwy lub łączniki i pianę montażową (stara technologia która niestety nadal przeważa na budowach)
2. Montaż warstwowy - podobnie jak wyżej jednak z użyciem taśmy paroszczelnej wewnątrz i paroprzepuszczalnej na zewnątrz (zdecydowanie bardziej nowoczesny montaż od poprzedniego, zasada osłony izolacji taka sama jak przy dociepleniu poddasza)
3. Montaż warstwowy w warstwie docieplenia - zdecydowanie najlepsza metoda, dzięki której posiadamy zabezpieczoną izolację montażową okna (jak w pkt 2) oraz izotermy tzw punktu rosy (ok 13st C) i izotermy tzw powstawania pleśni i grzyba (ok 9st C) nie mogą przechodzić przez mur, czyli mamy gwarancję że żadna pleśń nie zagraża naszemu domowi. Pozatym wysunięte okno gwarantuje więcej światła słonecznego oraz więcej energii (ciepła) które dostarcza nam właśnie to źródło gdyż okno nie jest tak zacienione węgarkami jak w pkt 1 i 2.
montaż okien w ociepleniu

Dodał: admin, 23 luty 2013, godzina 19:31okna czytaj więcej