infoliniaINFOLINIA: 801 011 550
Siedziba fabryki: 84-242 Luzino, Kębłowo, ul. Wiejska 3

  sklep uszczelki
Jesteś tutaj: strona główna okna Chwil str: 3
PROMOCJA! Zapłać z góry a powiększymy
Twój rabat o dodatkowe3% !!!

Aktualności

newsNależymy do zrzeszenia montażystów już od roku!
Zrzeszenie montażystówJest nam niezmiernie miło poinformować, że minął już rok od czasu kiedy przynależymy i jesteśmy polecani przez zrzeszenie montażystów stolarki jako firma profesjonalna w swoim fachu. Jesteśmy jedną z pierwszych firm które stały się członkami zrzeszenia. W ramach współpracy ze zrzeszeniem, nie tylko jesteśmy polecani jako wiarygodny wykonawca, lecz także dzielimy się swoją wiedzą na łamach kwartalnika który wydawany jest przez zrzeszenie. Artykuły które publikujemy na naszym blogu już kilkukrotnie ukazały się na łamach wspomnianego czasopisma.

W dalszej części newsa nasz certyfikat członkostwa.
Dodał: admin, 10 kwiecień 2013, godzina 10:30okna czytaj więcej
newsWesołego Jajka!
Firma Chwil składa wszystkim pracownikom oraz naszym Klientom serdeczne życzenia z okazji świąt Wielkiej Nocy aby był to czas spokojny, ciepły i serdeczny.
Dodał: admin, 29 marzec 2013, godzina 20:29okna czytaj więcej
newsPromocje - ciąg dalszy
Jak widać z końcem zimy nasza firma nie poprzestaje na promocjach. Oprócz znakomitych cen na tzw. ciepły montaż, dzisiaj chcielibyśmy Państwu zaproponować nowe okna 6 komorowe Ekosun 70.

ekosun 70Jest to prawdopodobnie najlepsza oferta tego typu w Warszawie.

Oprócz powyższej promocji, posiadamy jeszcze kilka. Jedną z nich jest wspomniana wcześniej promocja na ciepły montaż. Polecamy zwłaszcza taki montaż wykonany w warstwie docieplenia. Jest on w znakomitej cenie i zapewnia zadowolenie w fazie użytkowania budynku, ze względu na właściwy przebieg izoterm.

Nową ofertą którą właśnie chcemy Państwu przedstawić jest promocja na profil Ekosun 90. W tej chwili proponujemy Państwu aż 30% rabatu na ten profil. Jest to system ośmiokomorowy o głębokości ramy 90mm i skrzydła 101mm. Jest to najlepszy znany nam wynik na rynku okiennym. Dlatego wybrednym użytkownikom proponujemy zwłaszcza ten profil wraz z wymieniona usługą ciepłego montażu.
Dodał: admin, 23 marzec 2013, godzina 00:31okna czytaj więcej