infoliniaINFOLINIA: 801 011 550
Siedziba fabryki: 84-242 Luzino, Kębłowo, ul. Wiejska 3

  sklep uszczelki
Jesteś tutaj: strona główna okna Chwil str: 4
PROMOCJA! Zapłać z góry a powiększymy
Twój rabat o dodatkowe3% !!!

Aktualności

newsSpecjalna oferta na montaż okien w warstwie docieplenia
Chcielibyśmy zaprezentować Państwu ofertę na energooszczędny montaż. Już blisko 50% montaży które wykonujemy to technologia takzwanego montażu "warstwowego" z użyciem specjalnych folii okiennych z tego też względu chcielibyśmy skłonić Państwa doskonałą ofertą na wykonywanie właśnie takiego typu nowoczesnych technik montażu okien o których zaletach długo by pisać.

Dokładnie atuty takich rozwiązań można przeczytać w poniższym artykule:

MONTAŻ OKIEN W OCIEPLENIU

Montaże można podzielić na kilka grup:
1. Montaż standardowy - na kotwy lub łączniki i pianę montażową (stara technologia która niestety nadal przeważa na budowach)
2. Montaż warstwowy - podobnie jak wyżej jednak z użyciem taśmy paroszczelnej wewnątrz i paroprzepuszczalnej na zewnątrz (zdecydowanie bardziej nowoczesny montaż od poprzedniego, zasada osłony izolacji taka sama jak przy dociepleniu poddasza)
3. Montaż warstwowy w warstwie docieplenia - zdecydowanie najlepsza metoda, dzięki której posiadamy zabezpieczoną izolację montażową okna (jak w pkt 2) oraz izotermy tzw punktu rosy (ok 13st C) i izotermy tzw powstawania pleśni i grzyba (ok 9st C) nie mogą przechodzić przez mur, czyli mamy gwarancję że żadna pleśń nie zagraża naszemu domowi. Pozatym wysunięte okno gwarantuje więcej światła słonecznego oraz więcej energii (ciepła) które dostarcza nam właśnie to źródło gdyż okno nie jest tak zacienione węgarkami jak w pkt 1 i 2.
montaż okien w ociepleniu

Dodał: admin, 23 luty 2013, godzina 19:31okna czytaj więcej
newsPromocja na ciepły montaż
Pciepły montażrezentujemy Państwu wiosenną promocję na zakup okien z usługą ciepłego montażu. Tylko na wiosnę oferujemy Państwu usługę ciepłego montażu w niezwykle niskiej cenie. Ciepły montaż polega na tym, że oprócz standardowo stosowanej piany uszczelniamy od zewnątrz szczelinę między oknem a murem taśmą paroprzepuszczalną, natomiast analogicznie tylko od strony wewnętrznej - taśmą paroszczelną.

Do tego celu używamy tylko markowych komponentów firmy Illbruck.

O szczegóły prosimy pytać telefonicznie lub meilowo.

Dodał: admin, 16 marzec 2012, godzina 12:33okna czytaj więcej
newsPromocja na okna 6 komorowe
Tylko u nas zamawiając okna w systemie aluplast Ideal 4000, do końca stycznia otrzymają Państwo profil w odmianie 6 komorowej w cenie 5 komór. Aby skorzystać z promocji, należy poinformować o tym naszego przedstawiciela handlowego podczas podpisywania umowy, a będą się Państwo cieszyć ciepłym i solidnym profilem 6 komorowym w niewiarygodnie niskiej cenie!
Dodał: admin, 19 styczeń 2012, godzina 17:10okna czytaj więcej